Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» Львів


Стоматологічна клініка «Перфект-Дент», Львів


Про нас  • +38 (032) 2 750 749, +38 (067) 2 750 749
  • Львів, вул. Тершаковців, 1Б

Останнє оновлення інформації: 5 вересня 2017 р.

Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» Мирослави Дрогомирецької у Львові:
до всіх — професійно, до кожного — індивідуально!

Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» Мирослави Дрогомирецької у Львові — це філософія високих цінностей у професійній діяльності, які полягають у повазі до Вашого здоров’я та краси, у шанобливому та уважному ставленні до кожного пацієнта. Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» надає повний комплекс стоматологічних послуг, орієнтуючись на здоров’я та естетику.
 
Мирослава Дрогомирецька — головний ортодонт МОЗ України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри ортодонтії Київської Національної Медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, заслужений лікар України, Президент асоціації ортодонтів України, почесний член європейської та міжнародної асоціації ортодонтів, нагороджена дипломом «За вагомий внесок у розвиток медичної галузі України та покращення здоров’я українського народу» та орденами Княгині Ольги II, III ступенів. З 1985 року має висококласну практику у Києві, Львові і навчає лікарів у галузі ортодонтії. 
 
Дотримуючись найкращих традицій світового досвіду у сфері ортодонтії та впроваджуючи новітні технології у процес лікування, Мирослава Дрогомирецька, яка очолює клініку, створила програму післядипломного навчання докторів для підвищення рівня надання ортодонтичної допомоги населенню в Україні та Польщі. У своїх численних лекціях та публікаціях вона розповідає про нові матеріали, технології та філософію ортодонтії, яка формується з естетичних аспектів і майстерності доктора. Клініка Мирослави Дрогомирецької спеціалізується на комплексному міждисциплінарному підході до вирішення стоматологічних проблем. Особлива увага приділяється ортодонтичному прийому, адже протягом 25 років Мирослава Степанівна є лідером серед ортодонтів України. Більш ніж 5000 пацієнтів Мирослава Дрогомирецька допомогла звільнитись від естетичних і функціональних проблем, пов’язаних з неправильним прикусом та положенням зубів.
 
Створюючи клініку «Перфект-Дент» у Львові, Мирослава Дрогомирецька одночасно вирішила організувати щось унікальне і повністю змінила уявлення про стоматологію та лікування пацієнтів. Атмосфера у клініці заспокійливо впливає на пацієнта і лікування допомагає вирішити комплекс проблем, пов’язаних із здоров’ям в цілому. Відчуття комфорту є складовою частиною філософії клініки. Починаючи від першого відвідування Вас приваблюватиме особлива атмосфера затишку, професіоналізму та уваги до деталей. Мирослава Дрогомирецька взяла за основу філософію функціональної гармонії і SPA для створення природньої естетики посмішки та обличчя і розробки системи цілісного, багатостороннього лікування зубів.
 
Лікарі стоматологічного центру — визнані фахівці у своїх спеціалізаціях. Більшість із них отримали професійну освіту у найкращих медичних вузах країни та пройшли стажування у провідних клініках за кордоном. У стоматологічній клініці «Перфект-Дент» поєднана висока якість та професіоналізм фахівців з найвищими стандартами в галузі сьогоднішньої стоматологічної допомоги.
 
У стосунках із пацієнтом найважливіша довіра:
- пацієнти бачать постійний розвиток;
- кожен пацієнт, який хоч би раз побував у клініці, переконався в тому, що тут всі сучасні, успішні, високопрофесійні;
- постійно підвищується рівень професіоналізму і престижу стоматології в системі цінностей всіх пацієнтів.
 
У стінах клініки «Перфект-Дент» і дорослий, і підліток перебуває під охороною досвіду й захисту закоханих у свою працю лікарів. Тут до всіх підходять професійно, а до кожного — індивідуально.

Медицина

Лікування захворювань пародонту

Лікування періодонтита

Ортопедична стоматологія

Незнімне протезування зубів

Естетична стоматологія

Адгезивний місток

Прикраса на зуб

Вінір, безметалева кераміка

Пародонтологія

Лікування пульпіту

Стоматологічне шинування

Вектор-терапія

Френулопластика

Вестибулопластика

Клаптева операція

Ортодонтія

Лікування неправильного прикусу за допомогою знімних ортодонтичних апаратів

Лікування неправильного прикусу за допомогою брекет систем

Зубні відкладення

Стоматологія

Стоматологічна діагностика

Оральна камера

Радіовізіограф

Виготовлення і діагностика моделей в артикуляторі

Воскове моделювання

Лицева дуга (маріодент)

Стоматологічна профілактика

Медицина

Air-floor

Фторування зубів

Дитяча стоматологія

Лікування молочних зубів

Герметизація зубів

Терапевтична стоматологія

Лікування карієсу

Контакти